Zahter Plastik Ambalaj Sanayi

atlet poşet

çöp poşetleri

giyim poşetleri

POF Shrink Grubu

baskılı poşet

poşet baskı

plastik ambalaj

ucuz poşet

organik poşet

sağlıklı poşet

sağlıklı plastik ambalaj
ucuz çöp poşeti

plastik

Hakkımızda


ZAHTER PLASTİK AMBALAJ GIDA SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak 2011 yılından bu yana 20.000 m2 alanda kurulu, 7.500 m2 kapalı alana sahip aylık 500 ton üretim kapasitesi ile faaliyetine hız katarak devam etmektedir. Dünyada sektörümüzde var olan en son teknolojilerle gelişen teknoloji, bilgi ve deneyimle müşteri beklentilerini karşılamak ve alternatif ürünler sunmak için kurulduğu günden bugüne kadar attığı adımlar ve yaptığı yatırımlarla plastik sektöründe bugünkü yerini almıştır.

Üretim hatlarımızdaki ileri teknoloji üretim tesisimiz ile müşteri beklentilerini karşılamakta maliyet azaltıcı avantajlar ile müşterilerimize seçenekler sunmaktayız. Ambalajın ürüne kattığı değerin bilinci ile işi özenle tasarlamakta son teknoloji baskı makinelerimiz ile fotoğraf baskı kalitesinde ambalaja istenilen görselliği sağlamaktayız.

Zahter Plastik müşteri memnuniyeti bilinciyle üretim ve satış politikasıyla sektöründe öncü haline gelmiştir. Yüksek üretim kapasitesi ve modern tesisiyle müşterilerine hizmet veren şirketimiz aynı büyüme ile kalite anlayışını ve hizmetlerini ileriki yıllara taşımayı hedeflemektedir.

Zahter Plastik 100 çalışanıyla Sosyal Sorumluluk ve Çevre Duyarlılığı bilinci ile hareket ederek geleceğe güvenle bakmaktadır.

Firmamız ana ürün gruplarından; Taşıma çantaları, Atlet Poşet, Endüstriyel torba, Tekstil torbası, Aype Torba, Hdpe torba, atlet poşet, shrink filim, palet örtüsü, sofra örtüsü, plast kağıt, takviyeli el geçme poşetler, Ağır hizmet torbaları, yumuşak saplı poşet, ağız bantlı ambalajları gibi ürünlerin üretimini baskılı ve baskısız olarak yapmaktadır. Firmamız tüm ürün ve hizmet süreçlerinde Toplam Kalite Yaklaşımı prensibini başarıyla benimsemiştir.